„Vaikystės takeliu“

2019 m. gegužės 31 d. lopšelyje-darželyje ,,Auksinis gaidelis“ buvo minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vaikus pasveikinti atėjo Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokytojai ir auklėtiniai.

Renginyje dalyvavo šie mokytojai: Natalja Beločkina,  Alesia Krumplevskaja, Svetlana Mikelskaitė, Algimantas Rastenis, Violeta Pščelovskaja bei jų ugdytiniai: Adelina Kolesnikova, Veronika Kočurova, Alina Tretjakova, Adriana Kanavalaitė, Patricija Gyulbudaghyants, Lev Vološčik. 

Koncerto vedančioji, mokytoja Natalja Beločkina, pasveikino vaikus su Tarptautine vaikų gynimo diena. Po to visi vaikučiai buvo pakviesti pakeliauti po muzikos šalį, kurioje kartu su žiogeliu ieškojo smuikelio, spręsdami muzikines mįsles. Mokiniai džiugino darželio auklėtinius atliekamais linksmais kūrinėliais, dainomis, šokiais. 

Darželio vaikai ir auklėtojos padėkojo visiems muzikantams už koncertą, o ypač džiaugėsi pirmokais, kurie visai neseniai dar buvo darželio auklėtiniai, o dabar, kaip tikri artistai,  dainavo ir grojo saksofonu, fortepijonu bei smuiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų