PAMOKŲ TVARKARAŠČIAI

FORTEPIJONO SKYRIAUS MOKYTOJŲ DARBO GRAFIKAS NUOTOLINIU BŪDU NUO 2020-03-30

Vardas Pavardė Pirmadienis Antradienis Trečadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Eligija Balbierytė 13.10-19.05 12.00-12.45
17.30-18.15
14.00-19.05 14.00-17.25
Nina Bacienė 14.00-19.05 14.00-19.05 14.50-19.05 14.00-19.05
Natalja Beločkina 14.00-19.05 14.00-19.05 14.00-19.05 14.00-19.55 14.15-14.45
Marina Betina 12.25-18.15 14.00-19.05 14.00-19.55 12.25-18.15
Elena Churakova 13.50-19.30 13.50-19.20 13.00-19.40
Natalja Dunajeva 14.00-19.05 14.50-19.05 14.00-19.05 14.00-19.05 14.00-18.15
Ganna Dzyuban 11.00-20.00 11.00-20.00 11.00-20.00 11.00-19.50 11.00-19.40
Tatjana Gimbickaja 13.10-19.05 14.00-18.15 14.00-19.05 13.30-18.15 12.20-17.25
Karina Gurina 13.10-19.55 14.00-19.55 14.00-19.05 13.10-18.15
Žana Jankelevič 14.00-19.05 14.00-19.55 14.00-19.05 14.50-19.05 14.00-17.25
Galina Jaurova 14.50-19.05 14.00-19.05 14.50-18.15 14.50-18.15 14.50-18.15
Tamara Korikova 14.50-19.05 14.00-19.05 15.50-16.35
Alesia Krumplevskaja 14.50-19.05 14.00-19.05 14.00-19.05 14.15-19.05 13.15-18.15
Rita Kuprinskaitė 14.00-19.55 14.00-18.15 14.50-19.05 14.00-19.00 13.10-17.25
Nadežda Moisejeva 14.10-18.15 14.00-18.15 14.00-18.15
Edgar Petrinko 13.10-19.05 14.00-18.15 14.00-19.05 14.00-19.05 14.00-18.15
Violeta Psčelovskaja 13.00-19.05 13.10-18.15 13.00-18.35 13.10-18.15 13.00-18.15
Vera Rodionova 14.50-19.05 14.50-19.55 14.50-19.05 14.50-19.05
Rasa Rugaitytė  14.00-19.55 13.15-18.15 13.15-18.15 13.10-19.05
Gintarė Skačkauskienė 14.00-19.05 14.00-19.05 14.50-19.05 14.00-18.05 14.00-15.35
Olga Šinkarenko 14.00-19.05 14.15-19.05 14.15-19.05 14.50-18.15 14.00-18.15
Leila Urmanova-Vnukova 14.00-18.15 14.00-18.15
13.10-18.15
Marina Voitkevič 12.55-19.05 14.00-19.05 17.50-19.05 13.10-19.05 13.10-19.05
Raja Markevič  14.50-18.15 15.50-18.15 14.50-18.15 14.50-19.05

DAINAVIMO IR MENŲ SKYRIAUS MOKYTOJŲ DARBO GRAFIKAS NUOTOLINIU BŪDU NUO 2020-03-30

Vardas Pavardė Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Ilona Alėjūnienė 14.00-19.55 13.10-19.05 14.00-19.05 14.00-19.55
Tatjana Antipina 14.00-19.05 14.50-18.15 14.50-19.05 14.00-18.15
Loreta Gaivenytė 17.30-19.55 14.00-19.55 14.00-19.55 14.00-19.55
Vilija Ginaitienė 8.00-12.00
13.00-18.15
8.00-12.00
13.00-18.15
8.00-12.00
13.00-18.15
8.00-12.00
13.00-19.05
8.00-12.00
13.00-18.15
Valerija Krasauskienė 14.00-19.55 13.10-19.05 14.00-19.55 14.00-19.05
Jolanta Kraucevičienė 14.00-19.05 14.00-19.05 14.00-19.05 14.00-19.05 14.00-14.45
Jelena Krylova 14.00-19.05 14.00-19.05 14.00-19.05 14.50-19.05 14.00-18.15
Veranika Konan 14.50-19.05 14.00-18.15 14.50-19.05 14.00-19.05 13.10-17.25
R. Rugaitytė 14.00-19.55 13.10-18.15 13.10-18.15 14.00-19.05
Irina Zacharenko 14.50-19.05 14.50-18.15 14.50-18.15 14.50-19.05 14.50-18.15
Olga Šavliuk 18.20-19.05 14.00-19.05 14.50-18.15 14.50-19.05 14.00-18.15
Gražina Kazokienė 14.50-19.55
14.00-19.55

Natali Koton 14.50-19.55


14.00-19.55

PUČIAMŲJŲ IR MUŠAMŲJŲ INSTRUMENTŲ SKYRIAUS MOKYTOJŲ DARBO GRAFIKAS NUOTOLINIU BŪDU NUO 2020-03-30


Vardas Pavardė
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
A. Rastenis 13.10-19.55
13.10-19.55
13.10-19.55
P. Brukštus 13.10-18.15 14.50-17.25
14.00-19.05 15.50-17.25
T. Kochanka 12.20-19.55
13.10-18.05
13.10-19.55
I. Churakov
14.00-19.55   14.00-19.05 14.00-19.55 13.10-19.05

STYGINIŲ IR LIAUDIES INSTRUMENTŲ SKYRIAUS MOKYTOJŲ DARBO GRAFIKAS NUOTOLINIU BŪDU 2020-03-30

Vardas Pavardė Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Ieva Gudienė 14.00-19.05 14.00 -19.05 14.50-19.05 14.00 -19.55 14.00-16.35
Skaidrūnė Baliūnaitė 14.50-17.25 14.50-19.05 14.50-18.15 13.10-19.05 14.00-17.25
Svetlana Mikelskaitė 13.10-19.05 14.00-17.25 13.10-19.05 14.00-17.25 14.00-18.15
Tatjana Chomenko 14.00-17.30 14.50-18.15 14.50-18.15 14.00-18.15
Vladislav Pilipov 14.50-19.55 14.50-19.05 14.00-19.55 14.00-19.55 14.50-19.05
Anatolij Piskunov
14.00-19.55 14.00-17.25 14.00-17.25 14.00-16.35
Serafim Zolin 14.00-17.25 14.00-16.25 14.00-17.25 14.00-16.25 14.00-17.25
Vladimir Mazniov
14.50-19.05
14.50-19.05
Maksim Bendelston
14.50-19.55
14.50-19.55

TEORINIO SKYRIAUS MOKYTOJŲ DARBO GRAFIKAS NUOTOLINIU BŪDU NUO 2020-03-30


Vardas Pavardė
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
T. Antipina 14.00-19.05 14.50-18.15 14.50-19.05 14.00-18.15
V. Krasauskienė 14.00-19.55 13.10-19.05 14.00-19.05 14.00-19.55
J. Krylova 14.00-19.05 14.00-19.05 14.00-19.05 14.50-19.05 14.00-18.15
I. Zacharenko 14.50-19.05 14.50-18.15 14.50-18.15 14.50-19.05 14.50-18.15
M. Voitkevič 12.55-19.55 14.00-19.05 17.50-19.05 13.10-19.05 13.10-18.15
R. Markevič 14.50-18.15 15.50-18.15 14.50-18.15 14.50-19.05

______________________________________________________________________

DAINAVIMO IR MENŲ SKYRIAUS MOKYTOJŲ DARBO GRAFIKAS
Vardas PavardėPirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis
Ilona Alėjūnienė14.00-19.5513.10-19.0514.00-19.0514.00-19.55
Tatjana Antipina14.00-19.0514.50-19.0515.50-19.0514.00-18.15
Loreta Gaivenytė
14.00-19.5513.10-19.0514.00-19.05
Vilija Ginaitienė8.00-12.00
13.00-18.15
8.00-12.00
13.00-19.05
8.00-12.00
13.00-18.15
8.00-12.00
13.00-19.05
8.00-12.00
13.00-17.00
Valerija Krasauskienė14.00-19.5513.10-19.0514.00-19.5514.00-19.05
Jolanta Kraucevičienė14.00-19.0514.00-19.0514.00-18.1514.00-19.0514.00-14.45
Jelena Krylova14.00-19.0514.00-19.0514.00-17.2514.50-19.0514.00-18.15
Veranika Konan14.50-19.0514.00-18.1514.50-19.0514.00-19.0513.10-17.25
Rasa Rugaitytė14.00-19.0513.10-19.0513.10-17.2513.10-19.05
Irina Zacharenko14.50-19.0514.50-17.2514.50-18.1514.50-19.0514.50-17.25
Olga Šavliuk18.20-19.0514.00-19.0514.50-18.1514.50-19.0514.00-18.15
Gražina Kazokienė14.50-19.55
14.00-19.55

Natali Koton14.50-19.55


14.00-19.55
FORTEPIJONO SKYRIAUS MOKYTOJŲ DARBO GRAFIKAS
Vardas PavardėPirmadienisAntradienisTrečadienisKetvirtadienisPenktadienis
Eligija Balbierytė14.00-19.0514.00-19.0514.00-18.15
Nina Bacienė14.00-19.0514.00-15.3514.50-18.1514.00-18.15
Natalja Beločkina14.00-19.0514.00-19.0514.00-19.0514.50-19.55
Marina Betina12.25-18.1514.50-19.0514.00-19.5512.25-18.15
Elena Churakova14.50-18.3013.50-18.1513.50-18.15
Natalja Dunajeva14.00-19.0514.50-19.0514.00-19.0514.50-18.1514.00-18.15
Ganna Dzyuban14.00-19.0514.00-19.3013.50-18.4013.00-19.2013.00-19.00
Tatjana Gimbickaja13.10-19.0514.00-18.1515.50-18.1513.10-18.1512.20-17.25
Karina Gurina13.10-19.0514.00-19.5514.00-19.0513.10-18.15
Žana Jankelevič14.00-19.0514.00-19.0514.00-19.0513.10-19.05
Galina Jaurova14.50-19.0514.00-19.0514.50-19.0514.50-19.0514.50-19.05
Tamara Korikova14.50-19.0514.00-09.0515.50-16.35
Alesia Krumplevskaja14.50-19.0514.00-19.0514.00-19.0514.50-19.0514.00-18.15
Rita Kuprinskaitė14.00-19.5514.00-18.1514.50-19.0514.00-19.5514.00-17.25
Nadežda Moisejeva14.10-18.1514.00-18.1514.00-18.15
Edgar Petrinko13.45-19.0515.50-18.1514.00-19.0514.00-18.15
Violeta Psčelovskaja14.00-19.0513.10-17.2513.10-18.1513.10-18.1513.00-18.15
Vera Rodionova14.50-19.0514.50-19.0514.50-19.0515.50-19.05
Rasa Rugaitytė 14.00-19.0514.00-18.1514.00-19.0513.10-18.15
Gintarė Skačkauskienė14.00-19.0514.00-19.0514.50-18.1514.00-18.15
Olga Šinkarenko14.00-19.0514.50-18.1516.00-19.0515.50-18.1514.00-18.15
Leila Urmanova-Vnukova14.00-18.1514.00-18.15
14.00-18.15
Marina Voitkevič12.45-19.0514.00-19.05
14.00-19.0513.10-19.05
Raja Markevič14.50-18.1515.50-18.1514.50-18.1514.50-19.05
STYGINIŲ IR LIAUDIES INSTRUMENTŲ SKYRIAUS MOKYTOJŲ DARBO GRAFIKAS
Vardas PavardėPirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis
Ieva Gudienė14.00-19.0514.00 -18.1514.50-19.0514.00 -19.0514.00-17.25
Skaidrūnė Baliūnaitė14.50-17.2514.50-19.0514.50-18.1513.10-19.0514.50-17.25
Svetlana Mikelskaitė14.00-18.1514.00-18.1514.00-18.1514.00-18.1514.00-18.15
Tatjana Chomenko14.00-17.3014.50-18.1514.50-18.1514.00-18.15
Vladislav Pilipov15.50-19.5514.50-19.5514.50-19.0515.50-19.5514.50-19.05
Anatolij Piskunov
14.00-19.5514.00-17.2514.00-18.1514.00-17.25
Serafim Zolin14.00-17.2514.00-16.2514.00-17.2514.00-16.2514.00-17.25
Vladimir Mazniov
14.50-19.05
14.50-19.05
Maksim Bendelston
15.50-19.55
14.50-19.55
PUČIAMŲJŲ IR MUŠAMŲJŲ SKYRIAUS MOKYTOJŲ DARBO GRAFIKAS
Vardas PavardėPirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis
Algimantas Rastenis14.00-19.05 14.00-19.05 13.10-19.05
Povilas Brukštus13.10-18.1514.50-17.25 14.00-19.05 14.50-17.25
Tomas Kochanka12.20-19.05 13.10-18.15 13.10-19.05
Ilja Churakov 13.10-19.0514.00-19.0513.10-19.5513.10-19.05

Instrumentinių ansamblių tvarkaraštis

Smuikininkų ansamblismok. I. Gudienė15.50-16.3526 kab.
Kapela „ Karačiunka“mok. S. Baliūnaitė II16.40-17.25
16.40-17.25 
14 kab. 
Didž.salė
Gitaristų ansamblismok. V. Pilipov  III16.40-17.25 „Harmonija“
Kanklininkų ansamblismok. S. Baliūnaitė III15.50-17.25 14 kab.
Smuikininkų ansamblismok. S. Mikelskaitė 15.50-16.35Didžioji salė
„Bernų kapela“ mok. I. GudienėV16.40-19.05   26 kab.

Muzikos istorijos pamokų tvarkaraštis (mokytoja R. Markevič)

Val.AntradienisVal.TrečiadienisVal.Ketvirtadienis
15.50-16.356 kl. 15.50-16.356 kl.  
(lt.gr.)  
15.50-16.356 kl. 
16.40-17.257 kl.16.40-17.257 kl. 
(lt.gr.)
16.40-17.257 kl.
17.30-18.158 kl.17.30-18.158 kl. 
(lt.gr.)
17.30-18.158 kl.

T.ANTIPINOS SOLFEDŽIO PAMOKŲ TVARKARAŠTIS (Kab. Nr. 27)
Val. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14.00-14.45 I klasė

I klasė
14.50-15.35 II klasė

II klasė
15.50-16.35 IV klasė

IV klasė
16.40-17.25 III klasė

III klasė
17.30-18.15

I A klasė

18.20-19.05




V. KRASAUSKIENĖS SOLFEDŽIO PAMOKŲ TVARKARAŠTIS (Kab. Nr. 30)
Val.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14.00-14.45




14.50-15.35 III klasė

III klasė
15.50-16.35 I klasė

I klasė
16.40-17.25 VIII klasė



17.30-18.15 VI klasė

VI klasė
18.20-19.05


VIII klasė

J. KRYLOVOS SOLFEDŽIO PAMOKŲ TVARKARAŠTIS (Kab. Nr. 35)
Val.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14.00-14.45




14.50-15.35 II klasė

II klasė
15.50-16.35 IV klasė (liet.) I IV klasė (rusų)
IV klasė(liet.) IV klasė (rusų)
16.40-17.25 VII klasė



17.30-18.15




18.20-19.05


VII klasė

M. VOITKEVIČ SOLFEDŽIO PAMOKŲ TVARKARAŠTIS (Kab. Nr. 22)
Val.
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14.00-14.45




14.50-15.35 II klasė

II klasė
15.50-16.35
I klasė

I klasė
16.40-17.25 III klasė II klasė
III klasė II klasė
17.30-18.15 VI klasė

VI klasė VII-VIII klasė
18.20-19.05
VII-VIII klasė


I. ZACHARENKO SOLFEDŽIO PAMOKŲ TVARKARAŠTIS (Kab. Nr. 43)
Val. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14.00-14.45




14.50-15.35
I klasė

I klasė
15.50-16.35 VI klasė  III klasė
VI klasė III klasė
16.40-17.25 VIII klasė VII klasė
VIII klasė VII klasė
17.30-18.15 VII klasė
I A klasė VII klasė
18.20-19.05




Į viršų