„Snaigė ant rudens lapo“

(nuotraukų albumas)

Taip pavadinome bendrą Visagino lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ ir Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos ugdytinių koncertą, kuris įvyko „Ąžuoliuko“ darželyje gruodžio 3 d. Šiuo koncertu palydėjome rudenį ir pasitikome žiemą, žemei, lyg pagal užsakymą, pasipuošus baltu sniegu.

Šis renginys – tai gražaus ir ilgamečio dviejų ugdymo įstaigų bendradarbiavimo tąsa. Koncerto metu pasirodė I. Cicėnienės („Ąžuoliuko“ darželio muzikos vadovės) ir Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos mokytojų J. Kraucevičienės, I. Gudienės, I. Churakovo, E. Balbierytės, V. Krasauskienės, S. Baliūnaitės , G. Skačkauskienės mokiniai. Skambėjo dainelės ir eilės apie rudenį ir žiemą. Taip pat darželio ugdytiniai susipažino su keletu muzikos instrumentų – kanklėmis, tūba, smuiku, pianinu. 

Kiekvienas kūrinys buvo palydėtas gausių darželio bendruomenės aplodismentų. Muzikinė popietė netruko prabėgti šiltoje ir jaukioje „Ąžuoliuko“ darželio salėje. Išsiskyrėme neilgam. Pavasarį šio darželio ugdytiniai su savo auklėtojomis atvyks pas mus, į menų mokyklą, pratęsti bendradarbiavimo kartu muzikuojant.

Dainavimo mokytojos V. Krasauskienė, J. Kraucevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų