ŠEIMYNINIŲ ANSAMBLIŲ FESTIVALIS „MUZIKUOKIME KARTU“

(nuotraukų albumas)

2019 m. lapkričio 28 dieną, į menų mokyklos salę sugužėjo vaikai su broliukais, sesutėmis, tėveliais, močiutėmis, seneliais. Šis vakaras buvo unikalus tuo, kad mokykloje pirmą kartą vyko šeimyninių ansamblių festivalis „Muzikuokime kartu“. Festivalio tikslas – suburti visą mokyklos bendruomenę draugėn – vaikus, tėvelius, senelius ir mokytojus, sutelkti visus į didelę šeimą gražiai idėjai – muzikuoti kartu ir patirti džiaugsmą, geras emocijas, susidraugauti.

Koncerto metu skambėjo įvairių kompozitorių kūriniai, atliekami fortepijonu, smuiku, kanklėmis, fleita, birbyne, akordeonu, trimitu bei vokaliniai kūriniai. 

Šeimyniniai duetai, trio, kvartetai, kvintetai keitė vieni kitus scenoje. Kiekvienas pasirodymas buvo sutiktas garsiais plojimais. Festivalio vedančiosios – mokytoja Valerija Krasauskienė su dukra Ieva Krasauskaite sukūrė šiltą ir draugišką atmosferą salėje ir apdovanojo visus festivalio dalyvius padėkomis. Mokytojos Gannos Dzyuban paruoštos skaidrės apie kiekvieną pasirodymą su šeimos nuotraukomis visus nuteikė maloniam ir šiltam pasibuvimui drauge. 

Menų mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilija Žukauskienė padėkojo visiems organizatoriams už gražią idėją ir jos įgyvendinimą subūrus visą mokyklos bendruomenę draugėn pamuzikuoti. Palinkėjo, kad šis festivalis gyvuotų ir jau kitais metais kiekvienos šeimos muzikuojančių scenoje ratą papildytų vis nauji nariai.

Po šio nuostabaus koncerto vaikai su tėvais pasivaišino saldumynais ir pasidalino savo įspūdžiais.

Norim padėkoti visiems mokyklos mokytojams už nuoširdų darbą, garso operatoriui Valdui Burokui už pagalbą organizuojant festivalį ir puikų darbą.

Vyresnioji mokytoja Tatjana Chomenko, mokytoja metodininkė Olga Šinkarenko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų