NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMA „Įvairiaspalvė muzikos kalba‘‘

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla kviečia visus, mylinčius bei norinčius pažinti meną vaikus ir jaunimą, prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį.

NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMA

„Įvairiaspalvė muzikos kalba‘‘

Norinčių dalyvauti programoje vaikų ir jaunimo tėvelius (globėjus) kviečiame skubiai, 

iki sausio 18 d., registruotis ir pasirašyti sutartis.

Programa ,,Įvairiaspalvė muzikos kalba‘‘ skirta 7 – 18 metų amžiaus vaikams ir jaunimui. Programos trukmė nuo vasario1 d. iki gruodžio 31 d.

Programos turinys grindžiamas plačia mokymo medžiaga, aprėpiančia įvairias meno kryptis, o tai mokiniams suteikia galimybę suvokti įvairių kartų ir laikų dvasinę patirtį, dorines ir estetines pasaulinės kultūros vertybes.

 Individualiai ir grupėse vyks muzikos, dailės studijų užsiėmimai. Jų metu bus organizuojamos diskusijos, viktorinos, žaidimai, pasirodymai, koncertai, parodos. Šiose įvairiose veiklose vaikams bei jaunimui suteiksime galimybę realizuoti savo menines idėjas (muzikuojant, dainuojant, vaidinant), stebėti ir vertinti vieni kitus. Šios programos turinys pateikiamas atskiromis temomis, kurios apima muzikos, vaizduojamojo meno ir literatūros suvokimo įgūdžių ir gebėjimų lavinimą. Programoje apžvelgiami įvairūs muzikos dalykai ir jų sąveika su kitomis meno kryptimis: literatūra (proza ir poezija), vaizduojamuoju menu (tapyba), kinu. Ugdytiniai, susipažindami su dailininkų, poetų, muzikantų kūryba, mąsto apie žmogaus vertę šiuolaikinėje visuomenėje,etikos, moralės normas, filosofinius bei socialinius aspektus.

Visi programos dalyviai bus supažindinami su numatytomis veiklomis ir jiems bus suteikiama galimybė pasirinkti pageidaujamą užsiėmimą.

Tvarkaraštis

NVŠ mokytojų kvalifikacija

Eil Nr Mokytojo vardas,pavardė Patirtis Kvalifikacinė kategorija
1 Leila Urmanova-Vnukova 37 m. Mokytoja ekspertė
2 Ganna Dzyuban  15 m. Vyresnioji mokytoja
3 Natalija Dunajeva 33 m. Vyresnioji mokytoja
4 Galina Jaurova 40 m. Mokytoja metodininkė
5 Violeta Pščelovskaja 22,6 m. Vyresnioji mokytoja
6 Vera Rodionova 48 m. Mokytoja metodininkė
7 Nadežda Moisejeva 33 m Vyresnioji mokytoja
8 Nina Bacienė 40 m Mokytoja metodininkė
9 Ilona Alėjūnienė 25 m Mokytoja metodininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų