MUZIKOS MARATONAS – MUZIKAVIMO IR BENDRAVIMO ŠVENTĖ

Ką tik nuaidėjo  3 dienas trukusio Muzikos maratono garsai, tačiau patirti įspūdžiai dar ilgai neišblės dalyvių ir žiūrovų / klausytojų atmintyje, o išgyventos emocijos – širdyse.

(nuotraukų albumas)

Tris dienas muzika kalbėjo iš širdies į širdį, kvietė bendrauti, bendradarbiauti ir džiaugtis mus visus suvienijusia draugyste. 

Simbolinis smuiko raktas, kuriuo Muzikos mūza atrakino vartus į stebuklingą Muzikos pasaulį, keliavo nuo penkto aukšto iki pirmo, atidarydamas  vis naujas duris – renginius:  „Skambanti erdvė“, „Skambantys lapai“, „Kai prabyla fortepijonas“, „Muzikos miestas“, „Muzikos harmonija“, „Draugiški ansambliai“, „Muzikinių spalvų poezija“, „Kai nutyla kalba“. 

Edukaciniams, meniniams renginiams buvo panaudotos įvairios penkių aukštų mokyklos erdvės: klasės, koridoriai, laiptinė, I aukšto fojė, didžioji salė.

 Renginiuose dalyvavo įvairių klasių ir programų mokiniai bei jų mokytojai. Į diskusijas buvo įtraukiami ir mokinių tėvai.

Projekto „Muzikos maratonas “ autorės – mokytoja metodininkė Eligija Balbierytė ir Dainavimo ir menų skyriaus vedėja, vyresnioji mokytoja Jolanta Kraucevičienė dėkoja visiems dalyviams bei klausytojams už kartu surengtą gražią muzikavimo ir bendravimo šventę !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų