Muzikos diena lopšelyje darželyje „Kūlverstukas“

2019-10-07 įvyko Č. Sasnausko menų mokyklos mokytojų ir mokinių susitikimas su lopšelio darželio „Kūlverstukas“ ugdytiniais ir auklėtojais. Buvo pravestas nuotaikingas koncertas, skirtas  Pasaulinei muzikos dienai, kurio metu skambėjo įvairių kompozitorių kūriniai, atliekami fortepijonu, smuiku, kanklėmis, fleita, bei vokaliniai kūriniai.

(nuotraukų albumas)

Koncerte dalyvavo mokytojų O. Šinkarenko, S. Baliūnaitės, S. Mikelskaitės, E. Petrinko,

T. Kochankos, V. Konan mokiniai: Pavel Oščepkov – (smuikas), Katrina  Gyulbudaghyants – (kanklės ir smuikas), Aleksandr Malcev ir Anastasija Ziuziova – (fleita), Marija Nikulina, Andrej Ostapko, Veronika Salina– (fortepijonas), Jelizaveta Sergejeva – (fortepijonas ir dainavimas). 

Koncerto pabaigoje menų mokyklos mokiniai pakvietė lopšelio darželio auklėtinius dalyvauti bendruose ritminiuose žaidimuose. 

Pažintinė kelionė po muzikos pasaulį visiems patiko, suteikė vaikams daug gerų emocijų, geros nuotaikos. Lopšelio darželio direktorė Vilija Kriaučiūnienė ir auklėtojos padėkojo renginio organizatoriams ir dalyviams už gražų ir įdomų koncertą, taip pat pakvietė į piešinių parodą „Mano muzikinis pasaulis“, skirtą Pasaulinei muzikos dienai.

Mokytoja metodininkė Olga Šinkarenko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų