„MUZIKINIAI ATRADIMAI“

(nuotraukų albumas)

2019 m. lapkričio 18-24 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius leistis į mokymosi kelionę – 20-tąją suaugusiųjų mokymosi savaitę – „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“.

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla jau ne pirmą kartą dalyvauja šioje mokymosi savaitėje. 2016 m. mūsų mokyklos mokytojai vedė seminarą Visagino TAU senjorams. 2017 ir 2018 m. vyko seminarai „Lietuviškų melodijų pynė“. Šiais metais surengėme edukacinę pamoką „Muzikiniai atradimai“, kur pakvietėme dalyvauti visus norinčius ir galinčius. 

Sulaukėme nemažai muzikuoti nusiteikusių dalyvių, mūsų mokyklos mokytojai taip pat noriai prisijungė į besimokančių būrį. Visi kartu dainavome, grojome ir puikiai leidome laiką. Pajutome, kad mokymasis yra patrauklus, džiuginantis, žaismingas ir suteikiantis naujų galimybių. Dėkojame organizatoriams, dalyviams ir lauksime kitų susitikimų muzikavimo pamokose ar kitose veiklose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų