„Mano vardas – Lietuva“

Vasario 14 dieną Česlovo Sasnausko menų mokyklos bendruomenė sukvietė miesto gyventojus į Lietuvos valstybės atkūrimo Vasario 16 dienos paminėjimą, atvirą pilietiškumo pamoką „Mano vardas – Lietuva“. Renginyje dalyvavo dainavimo, fortepijono, pučiamųjų, gitaros bei smuiko ugdymo programų mokiniai ir mokytojai. 

(nuotraukų albumas)

Vedančioji poetiškai ir meniškai apžvelgė svarbiausius Lietuvos istorinius faktus, įvardino Lietuvos kūrimosi ir nepriklausomybės atkūrimo atskirų laikotarpių įvykius, patirtus sunkmečius ir išgyventas džiaugsmo, laimėjimų vienybės akimirkas. Šių įvykių liudininkų atsiminimus ir eiles apipynė to laikmečio teatralizuoti muzikiniai intarpai. Mokytojai kartu su savo auklėtiniais atliko lietuvių autorių kūrinius. Giliai sujaudino žiūrovus mokinių autorinė kūryba kurioje skambėjo laikmečio aktualijas atspindintys ir prasmingi dainų tekstai. 

Renginyje apsilankė Visagino savivaldybės mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė. Ji pasidžiaugė gražiu pilietišku renginiu ir pasveikino susirinkusius su švente.

Dėkojame mokytojams ir mokiniams surengusiems jautrų ir įspūdingą reginį.

Vilija Ginaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų