Konkursas „Mažieji talentai“

Gegužės 5 d. Utenoje vyko Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai“, kuriame dalyvavo virš 150 jaunųjų muzikantų iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. 

Atlikėjus vertino žymūs  pedagogai ir muzikantai iš Lietuvos ir Latvijos. Vertinimo komisijos pirmininkas – Aleksandras Jurgelionis.

(nuotraukų albumas)

Mūsų mokyklai atstovavo 12 mokinių.

LAUREATAI:

Darina Čepiolkina ir Darina Bogdanova (fortepijonas), mokyt. Natalja Beločkina,Anastasija Lečickaja (fortepijonas), mokyt.Karina Gurina, Anastasija Gubarenko ir Darja Margun (fortepijonas), mokyt. Natalja Dunajeva, Polina Grunina (fortepijonas), mokyt. Irina Guseinova, Lev Vološčik (saksofonas) ir Karolis Kochanka (birbynė), mokyt. Algimantas Rastenis.

DIPLOMANTAI:

Savelij Šašok (saksofonas), mokyt. Algimantas Rastenis.

Konkurse gražiai pasirodė ir Mark Lazarev (bariton), mokyt. Ilya Churakov, Pavel Oščepkov (smuikas), mokyt. Svetlana Mikelskaitė ir Aleksej Budajev (saksofonas), mokyt. Tomas Kochanka. Jie buvo apdovanoti padėkomis.

Pūtikams ir smuikininkams konkursinę programą atlikti padėjo koncertmeisteriai -Tatjana Gimbickaja ir Violeta Pščelovskaja. Konkurso organizatoriai visiems dalyviams įteikė minkštus žaislus, o mokytojams padėkas už vaikų pasiruošimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų