„Instrumentinės ir vokalinės muzikos žanrai“

Neformaliojo vaikų švietimo programa

„Įvairiaspalvė muzikos kalba“

„Įvairiaspalvė muzikos kalba“ programos renginių ciklas tęsiasi!

2020 metų balandžio 21 dieną 18.00 vyko Neformaliojo vaikų švietimo programos „Įvairiaspalvė muzikos kalba“nuotolinė konferencija. Renginyje dalyvavo programoje dalyvaujantys mokytojai: vyresniosios mokytojos – Ganna Dzyuban, Violeta Pščelovskaja, Nadežda Moisejeva, mokytojos metodininkės – Galina Jaurova, Ilona Alėjūnienė, Natalja Dunajeva, Nina Bacienė, Vera Rodionova, Eligija Balbierytė, mokytoja ekspertė Leila Urmanova-Vnukova, mokiniai, tėveliai. 

Mokytoja Galina Jaurova parengė ir išsamiai pristatė

temą „Instrumentinės ir vokalinės muzikos žanrai“.

ZOOM Konferencija

Studijuojami dalykai: vokalinės ir instrumentinės muzikos žanrų raida; svarbesni klasikinės muzikos stiliaus ypatumai: daina be žodžių, arija, romansas, serenada, barkarolė; šių žanrų ypatumai ir lyriškumo išraiška. Taip pat instrumentinės muzikos žanras – simfonija. Labai dėkinga Galinai Jaurovai už įdomų pristatymą, Gannai Dzyuban už vizualizaciją ir visus techninius konferencijos transliavimo dalykus, o visiems programos dalyviams už aktyvų dalyvavimą.

Džiugu, kad nepaisant susidariusios situacijos, kuomet ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, programos dalyviai susitelkė bendram tikslui ir įgyvendino savo idėją, surasdami naujas bendravimo, pateikimo formas. Esu be galo visiems dėkinga.

Programos autorė Leila Urmanova – Vnukova

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų