INFORMACIJA MOKYKLOS BENDRUOMENEI

Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje, remiantis kovo 12 dienos Lietuvos Vyriausybės sprendimu dėl COVID-19 viruso suvaldymo, perorganizuojamas ugdymo procesas.

Šiuo metu mokykloje vyksta įsivertinimas dėl galimybių organizuoti ugdymo procesą nuotoliniu būdu. 

UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO NUOTOLINIU BŪDU TVARKOS APRAŠAS

Vyksta parengiamieji darbai: ruošiamos užduotys, vyksta komunikavimas su mokinių tėveliais, vyksta bandomi prisijungimai prie nuotolinio mokymo iš namų, pasiruošimas nuotoliniam ugdymui, individualios pamokos per Facebook, Viber, Whatsapp, Skype, Messenger, TeamLink programas.

Mokyklos pedagogai yra pasiruošę užtikrinti tolesnį ugdymo procesą nuotoliniu būdu, prašome teigiamo mokinių ir jų tėvelių požiūrio bei supratimo. 

Naudojantis internetiniu ryšiu per elektroninį paštą ir internetinio socialinio komunikavimo programas Facebook, Viber, Whatsapp, Skype, Messenger, TeamLink, bus organizuojamas NUOTOLIS, TIESIOGINIS bei MIŠRUS ugdymo procesas.

Yra kuriamos uždaros, saugios grupės, mokinių ir mokytojų, kuriose bus organizuojamas nuotolinis ugdymo procesas. 

Gerbiami tėveliai ir mokiniai, prašome aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti su individualių dalykų (pagrindinių ir papildomų) bei grupinių dalykų mokytojais, ir toliau nuotolinio ugdymo procesą organizuoti Jums priimtiniausiomis formomis, priemonėmis ir laiku, taip, kad Jūsų ugdymo turinys ir pažangumas nenukentėtų.

Iškilus klausimams galite kreiptis į skaitmeninių technologijų administratorių dėl techninės pagalbos el. paštu bandzu2001@gmail.com

Mokyklos administracija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų