„Groja ir dainuoja berniukai“

Š. m. balandžio 11-13 d. Estijos mieste Narvoje įvyko IV Tarptautinis konkursas – festivalis „Groja ir dainuoja berniukai“. Šiame konkurse dalyvavo net 160 dalyvių iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos. Visus dalyvius vertino komisija, kurią sudarė: Vladimir Belgecov – M. Glinkos choro mokyklos direktorius, choro  ir simfoninio orkestro dirigentas, (Sankt Peterburgas), Taavi Esko –, aukščiausios profesionalios kategorijos Estijos choro dirigentas, Vilja Sliževskij – Muzikos ir teatro akademijos dėstytoja, Anatolij Ščiura – Narvos simfoninio orkestro dirigentas. 

(nuotraukų albumas)

Lietuvai atstovavo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokiniai: Mark Lazarev (mokytojas Ilya Churakov, koncertmeisterė Tatjana Gimbickaja), Vakaris Šinkūnas (mokytoja Rita Kuprinskaitė), Vladislav Naruk (mokytoja Natalja Dunajeva).

III vietą užėmė Vladislav Naruk ir Vakaris Šinkūnas. Garbingą II vietą užėmė Mark Lazarev. Jis  taip pat buvo pakviestas atstovauti Lietuvą baigiamajame koncerte, kuris vyko kultūros centro „Rugodiv“ didžiojoje scenoje.

Dėkojame Č. Sasnausko menų mokyklos direktoriui Alikui Milko už rūpestingumą, dėmesingumą ir entuziazmą. Visagino miesto savivaldybės administracijai – už skirtą transportą nuvykti į šį puikų renginį. Taip pat dėkojame vairuotojui Stanislavui Gaidamovič, kuris buvo dėmesingas ir paslaugus visos kelionės metu.

Tikimės ir ateityje tinkamai atstovauti mūsų šalį ir garsinti Visagino miesto vardą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų