100g polyaspartic rūgšties trąšų sinergiklis

100g polyaspartic rūgšties trąšų sinergiklis

Nauja prekė

€12.46

Apie prekę

produkto aprašymas Polyaspartic rūgšties Polyaspartic rūgštis yra vandenyje tirpus biomimetic polimeras.Ji naudojama kaip augalų maistinių medžiagų įsisavinimo projekto vykdytojas žemės ūkio, kuris gali veiksmingai skatinti augalų Absorbcijos maistinių medžiagų, mažinant žemės ūkio gamybos sąnaudas, pagerinti derliaus ir kokybės augalų, sumažinti paviršinių ir požeminių sukelia trąšų nuostoliai, Vandens tarša, kartu naudojant trąšas, panaudojimas, trąšos, tobulinimo ir trąšų konkurencingumą.Produkto Naudojimas 1. Jis gali būti naudojamas tik žemės ūkyje (pvz.: lapų purškimas, šaknys programą, sėklų mirkymas, sėklos dangos ir kt.), ir taip pat gali būti naudojamas kaip trąša sinergiklis gaminti Lvfengyuan (Polyaspartic rūgštis) sąveikos karbamidas (polipeptidai, šlapalas), Lufengyuan (polyaspartic rūgštis) sąveikos sudėtinių trąšų.Kaip trąšų sinergiklis, tai yra daugiau žaliavos peptidas karbamido, peptidų sudėtinės trąšos, ir kontroliuojama išleidimo trąšų gali skatinti absorbcijos maistinių medžiagų, kurias augalai, pavyzdžiui, maisto produktai, daržovės, vaisiai, gėlės ir kt.Mokslinių tyrimų ir taikymo rezultatai rodo, kad polyaspartic rūgšties augalų maistinių medžiagų įsisavinimo stipriklis yra iš tiesų veiksmingas ir tinka įvairių augalų ir dirvožemio, kartu su cheminių trąšų, turi turėti tokius požymius: Pirma, sumažinti trąšų nuostoliai, aktyvinti maistinių elementų, ir pagerinti trąšų panaudojimas, sumažinant trąšų naudojimo, 30% ir padidinti išeigą 10% -30%. 2. Skatinti absorbcijos mikroelementų, tokių kaip geležis, cinkas, manganas pasėliai.Turinio augalus apdoroti polyaspartic rūgštis yra mažesnis negu kontrolinių augalų. 3-4 kartus didesnė. 3. Skatinti ankstyvą brandą augalai 7-10 dienų, ir pratęsti derliaus nuėmimo laikotarpį 10-15 dienų.Ketvirta, skatinti šaknų augimą ir didinti atsparumas stresui.

Žymos: rūgštis oksalo marmuro, garintuvas rūgštis, simbolis oksalo rūgštis, savogran oksalo rūgštis, oksalo rūgštis fumigacija, cheminis oksalo rūgštis, iupac oksalo rūgštis, sublimacijos oksalo rūgštis, kaip padaryti oksalo rūgštis, mol wt oksalo rūgštis.

Charakteristikos

CAS Nr. 181828-06-8
Narė Milteliai
Klasifikacija Augalų Maisto
Kiti Pavadinimai polyaspartic rūgštis
Grynumas 99

Parašyti atsiliepimą

100g polyaspartic rūgšties trąšų sinergiklis

100g polyaspartic rūgšties trąšų sinergiklis

produkto aprašymas Polyaspartic rūgšties Polyaspartic rūgštis yra vandenyje tirpus biomimetic polimeras.Ji naudojama kaip augalų maistinių medžiagų įsisavinimo projekto vykdytojas žemės ūkio, kuris gali veiksmingai skatinti augalų Absorbcijos maistinių medžiagų, mažinant žemės

Panašūs produktai: