Elektrinis Šildytuvas Pakeitimas 3 Pin silikono ir Aukštos Temperatūros Plug

Elektrinis Šildytuvas Pakeitimas 3 Pin silikono ir Aukštos Temperatūros Plug

Nauja prekė

€26.59

Apie prekę

Aukšta temperatūra plug jungtis yra pagamintas iš vario branduolys ir keramikos, ribų yra pagaminti iš metalo, aliuminio apsauga, apvalkalas arba silikoninės gumos apsauga, apvalkalas.Naudojamas kaip švino vielos pagal 300 °C darbo aplinka.Skirtingų medžiagų, aukšta temperatūra plug kaip lieti aliuminio karkaso ir silikono gumos kevalais, jis yra skirtas plug stiliaus elektrinis šildymo elementas, kurių skersmuo yra nuo 4 mm iki 6mm .Daug privalumų, pavyzdžiui, Didelio stiprumo, Karščiui atsparūs, Didelė srovė (3A~35A), Ilgas naudojimo laikas ir kt.Todėl ji išsprendžia problemą, kaip įprasta bakelite shell kištukas yra ne karščiui atsparaus, reikia pakeisti paprastai.

Kištuko Jungties Funkcijos:

1.Specialios karščiui atsparios , didelio stiprio aliuminio lydinio apvalkalas yra pagamintas iš importo užsienio įranga.Karščiui atsparios, pagal 500 °C ,atlaiko įtampos 200V~600V,ilgas naudojimo laikas, skersmuo skylutę, kaip 4mm,5mm ir 6mm.

2.Silikoninė guma apvalkalas yra atsparūs karščiui, pagal 200 °C ,atlaiko įtampos 220V~600V.25A minkštas fluorous gumos ryšys rūgšties įrodymas,šarmų įrodymas, skaldytų įrodymas, kaip skersmuo 4mm,5mm,6mm,garantuojame kokybę, ilgą naudojimo trukmę.

Kištuko Jungties naudojimas : Plačiai naudojamas Gumos Mašinos, Maisto Mašinų ,Chemijos ,Elektros laidus ir pan., ir rūšių pramonės , aukštos temperatūros maitinimo jungties laidas rūšių plug stiliaus elektrinis kaitinimo elementas.

Plug Jungtys:

Daugiau kištukai nuotrauką Topright Pramoninių:

.............Topright paleisti su jumis kartu!

Žymos: motorola z2 žaisti grupė, oneplus atveju brėžiniai, lapės kailio šalikas rinkinys, iphone 6s pasiūlymai uk o2, nepatogus logo spausdinimas, oneplus atveju assassin, popsicle turėtojas juoda, karoliai žvyro, akmens, viešpats žiedai marškinėliai žiedas.

Charakteristikos

Pagrindinė medžiaga keraminiai/silikono
Lytis Moteris
Dabartinis 25A
Tipas Jungtis
pin Smeigtukai skaičius 2/3
Prašymas Apšvietimo, AUKŠTOS TEMPERATŪROS TERMINIO APDOROJIMO
Korpuso Medžiaga aliuminio /silione
Modelio Numeris TR-CP18
Pin dia. 5/6mm

Parašyti atsiliepimą

Elektrinis Šildytuvas Pakeitimas 3 Pin silikono ir Aukštos Temperatūros Plug

Elektrinis Šildytuvas Pakeitimas 3 Pin silikono ir Aukštos Temperatūros Plug

Aukšta temperatūra plug jungtis yra pagamintas iš vario branduolys ir keramikos, ribų yra pagaminti iš metalo, aliuminio apsauga, apvalkalas arba silikoninės gumos apsauga, apvalkalas.Naudojamas kaip švino vielos pagal 300 °C darbo aplinka.Skirtingų medžiagų, aukšta temperatūra

Panašūs produktai: