32 Bitų Garso - Reguliuojamas Muzikos Lygį Lempos Pusėje ir Atgal USB Yra Pasirinktinai Automobilio Namų Naudojimui

32 Bitų Garso - Reguliuojamas Muzikos Lygį Lempos Pusėje ir Atgal USB Yra Pasirinktinai Automobilio Namų Naudojimui

Nauja prekė

€22.43

Apie prekę

modname=ckeditor

Funkcijos: mikrofonas pasiimti, garso valdymo lygį, lempos, apšvietimo funkcija

Gaminio dydis: 197x53.4x15.2mm

Maitinimas: maitinimo įtampa turi būti 5V, ji yra griežtai draudžiama viršyti 5V.Dabartinis virš 500MA gali būti naudojamas. (yra Micro usb power uostų nugaros ir šonų, kuriuos galima pasirinkti pagal savo poreikius.)

32 - bitų garso - reguliuojamas muzikos lygį lempa greitai q&a

Q: ką aš galiu panaudoti?Yra elektros instaliacijos sudėtinga?

A: jis gali būti naudojamas visur, kur yra išorinio garso.Dėl to šis produktas naudojamas silicio mikrofonai pasiimti signalus, tik reikia prijungti 5V/150MA galia, kaip įkrauti mobilųjį telefoną.

Q: koks yra skirtumas tarp šio modelio ir dydžio lempos prijungtas prie garso signalo linija?

A: lygis šviesos prijungtas prie signalo linija yra tiesiogiai įvesties signalo lempa valdybos perdirbti, todėl spektaklio garso detales ir ritmas yra labai gera, tačiau įvesties signalas reikalavimus, ir daugiau personalo specialistams tinkamai įdiegti ir naudoti, paprasti vartotojai negali naudoti.Mic lygio šviesos, susidarančių naudojant mikrofoną rinkti signalas, garso atkūrimo įrenginius, su aplinka ir įtaka mikrofoną, turi padaryti ryšio signalo lygio apšvietimo lygis, privalumas yra tai, kad produktas yra labai paprasta naudoti aliuminio lydinio korpuso, spintos ir subtilią išvaizdą, kai naudojamas kaip įkrauti savo telefoną įjungtas į elektros tiekimo gali veikti normaliai.

Q: kodėl, jūsų manymu, lempos valdyba turi blogą ritmą, kai jūs įdėti jį ne?

A: kaip minėta anksčiau, ji turi kažką daryti su atkūrimo įranga.Už mobilųjį telefoną ar parkeris yra įdėti ritmą, kuris neturi sau skambėti taip, kaip didelis garsiakalbis jausmas, kodėl užduoti lempos valdyba nori, turi ritmo jausmą?Tai klausimas common sense.

Q: kodėl jūs vis dar turite netinkamos ritmą, kai jūs klausytis muzikos didelis garsiakalbis?A: kaip minėta anksčiau, ji turi kažką daryti su atkūrimo įranga ir atkūrimo aplinką.Mikrofono susitvarko signalas, tik garsiai garso, kad yra, mes dažnai sako, garso dydį.Paprastai, didžioji dalis ritmas žemo dažnio dalis.Jei yra tarpinio dažnio žmogaus balsu dainuoja ne šį kartą, ir garsiai, yra lygus arba netgi garsiau nei garsiai, žemo dažnio, tada mikrofonas bus natūraliai pasiimti didžiausią garsiai žmogaus balso apdorojimo, todėl, kad nebus atitinkamą reiškinį, ritmą.Taip pat yra garso žaidimo aplinką bus sukelti atgarsį kai kuriose dažnių juostų garso, pvz., žemo dažnio yra labiausiai tikėtina, kad rezonuoja su aplinka, rezonansas kartos, žmonės negali jaustis, bet lempos valdybos parodys lempos baras ir toliau būti viršuje valstybės, kuri taip pat yra normalus reiškinys.Q: ar yra kas nors kitas, jums turėtų atkreipti dėmesį, kai jūs jį naudoti?A: taip, visi produktai reikalauja daug dėmesio į tai, kaip jie yra naudojami.1. Prijunkite ir atjunkite maitinimo laidą be pernelyg didelės jėgos, kad būtų išvengta vidaus klijų krekingo.2. Būkite atsargūs, ne nukristi, taip, kad nebūtų pažeisti vidaus mikrofonas.3. Mikrofono įsigijimo skylę neturėtų būti blokuojami arba priversti smūgis į.4. Nors lempa valdyba yra labai platus AGC intervalas, jei išorės, garsas yra per mažas, tai bus dar negali rodyti normaliai.Šiuo metu, prašome šiek tiek sustiprina muzikos ar įdėti lempa valdybos prie garsiakalbio ar ragų.5: daug lempa lentos yra naudojami tuo pačiu metu.Dėl visą procesą AGC stebėjimo, ekranas amplitudė kiekvienos lempos valdyba bus skirtingi.AGC funkcija negali būti išjungtas.6: produktas gali būti naudojamas tiesiogiai po to, kai jūs jį gauti, ir kai kurios asmeninį funkcijos Parametrai reikalingi.Prašome įsitikinkite, kad konsultuotis su eksploatavimo instrukcija patys.

Pagrindinės savybės:

1. Mikrofonas nuskaitymo ir valdymo balsu

2. Reguliuojamas jautrumas

3. Šviesumą galima reguliuoti.

4, su apšvietimo funkcija), ryškumą galima reguliuoti tiesiškai

5. Yra Micro usb power uostų, į šoną ir atgal, kuris gali būti naudojamas pagal savo poreikius

\\

Žymos: ess9038, vpk usb, audio dac, adc garso, vpk pc, 32 bitų dac, "android" dac usb, audio dac usb, vpk, tda1387.

Charakteristikos

"PASIDARYK pats" ir Reikmenys ELEKTROS

Parašyti atsiliepimą

32 Bitų Garso - Reguliuojamas Muzikos Lygį Lempos Pusėje ir Atgal USB Yra Pasirinktinai Automobilio Namų Naudojimui

32 Bitų Garso - Reguliuojamas Muzikos Lygį Lempos Pusėje ir Atgal USB Yra Pasirinktinai Automobilio Namų Naudojimui

modname=ckeditor Funkcijos: mikrofonas pasiimti, garso valdymo lygį, lempos, apšvietimo funkcija Gaminio dydis: 197x53.4x15.2mm Maitinimas: maitinimo įtampa turi būti 5V, ji yra griežtai draudžiama viršyti 5V.Dabartinis virš 500MA gali būti naudojamas. (yra Micro

Panašūs produktai: