Atviras laiškas

Šių metų sausio 2 dieną Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklai pradėjo vadovauti naujas vadovas – Alikas Milko. Nuo pat pirmųjų darbo mokykloje dienų pasireiškė keleto kolektyvo mokytojų priešiškumas, kuris gegužės mėnesį pratrūko melagingos informacijos viešinimu.

Neapsikentęs apkalbų ir viešo žeminimo, birželio 3 dieną Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos darbuotojų kolektyvas lankėsi pas Visagino savivaldybės merą Erlandą Galaguz ir įteikė 43 darbuotojų pasirašytą atvirą laišką dėl mokykloje susidariusios įtemptos situacijos. Mokyklos darbuotojai išsakė savo skaudulius, parodė gaunamas žeminančias žinutes. Meras pasidžiaugė, kad kolektyvas labai vieningas ir tvirtai palaiko mokyklos vadovą. Meras patikino, kad paskalomis jis nesivadovauja ir jų pagrindu nebus priimami jokie sprendimai, o atsiradus objektyvių priežasčių, pasistengs surinkti visus bendrai diskusijai, nes turi būti išklausytos visos konfliktuojančios pusės.

Esame dėkingi Merui už šiltą priėmimą, nuoširdų pokalbį ir sąžiningai išsakytas mintis.

Atviras laiškas (1 pusl.)

Atviro laiško priedas (2 pusl.)

Viena mintis apie “Atviras laiškas

  1. Šaunu, kad Naujas Meras situaciją vertina objektyviai. Teko lankytis darbuotojų strateginiame seminare, nustebino, kad darbuotojai į tokįą savo darbų kūrybą susirinko pirmą kartą. Džiugino susitelkimas darbui ir žingeidumas. Sėkmės naujam direktoriui ir visam kūrybingam jo kolektyvui nuo VDU komandos. Sėkmės ir energingam direktoriui. Tik nejudanti pelkė esti rami…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų